TAŚMA AMERYKAŃSKA NAROŻNIKOWA SIME TAPES 12mb/50mm

214 w magazynie

TAŚMA AMERYKAŃSKA NAROŻNIKOWA SIME TAPES 12mb/50mm

KOD: 000583

Cena: 32,63 

Dostępny w sklepie
szybka dostawa
Szybka dostawa i zwrot!
zamow telefonicznie
Zamów telefonicznie +48 510 216 698

SIME TAPES V – TAŚMA NAROŻNIKOWA AMERYKAŃSKA

Taśmy SimeTapes są nowoczesnym kompozytowym produktem mającym zastosowanie jako element łączeniowy na łączeniach i narożach płyt w zabudowach wnętrz technologią kartonowo – gipsową. Bazą taśm jest biała elastyczna, bardzo odporna na zginanie i pęknięcia folia z wytrzymałego tworzywa, stanowiąca rdzeń nośny.

Zewnętrzna powłoka wykonana jest z kompozytu surowców bawełnianych z domieszką surowców uszlachetniających zapewniając bardzo dobrą przyczepność do masy gipsowej.

Taśma amerykańska SimeTapes jest niezwykle trwała, dzięki innowacyjnej budowie, ekonomiczne za sprawą nawinięcia na rolkę, do wykorzystania w 100%, łatwe i praktyczne w użyciu – oszczędza czas, idealnie dopasowuje się do ściany, dobrze przywiera do masy gipsowej, jednym ciągiem można wykończyć długie powierzchnie, a jej niewielka grubość (taśma V ~0,35mm) czyni ją uniwersalną nawet w słabo dostępnych miejscach.

Taśmę SimeTapes można stosować do:

  • łączenia płyt K-G – trwale łączą płyty, przeciwdziałają powstawaniu rys i pęknięć oszczędza czas
  • wyprowadzaniu naroży wewnętrznych i zewnętrznych – oszczędza czas, pozwala na szybkie wykonanie i uzyskanie trwałego łączenia
  • maskowania pęknięć – naprawia istniejące niedoskonałości.

Wymiary: 12mb/50mm