Farby magnetyczne i tablicowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Farby magnetyczne i tablicowe

Farby magnetyczne i tablicowe, to specjalne rodzaje farb, które można nanosić na różne powierzchnie, tworząc powierzchnię, na której można pisać kredą lub przyczepiać magnesy. Dzięki tym właściwościom farby te doskonale sprawdzają się w salonach, lokalach gastronomicznych lub podczas twórczej wyobraźni w pokoju dziecka.

Farby magnetyczne czym są?

Farba magnetyczna do ścian specjalny rodzaj farby, który pozwala na tworzenie powierzchni magnetycznych na ścianach. Sprawia to, że pomalowane powierzchnie stają się interaktywnymi tablicami, na których możesz używać magnesów i pisać markerami magnetycznymi.

Czy Farby magnetyczne są bezpieczne dla dzieci?

Farba magnetyczna to absolutnie bezpieczne rozwiązanie dla dzieci. Są one stworzone na bazie wody, do jej produkcji nie użyto szkodliwych rozpuszczalników. Produkt ten spełnia także wszystkie istotne normy bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję, że malowanie ścian farbą magnetyczną nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia dla najmłodszych.

Farby tablicowe – do restauracji i pokoju dziecka

Farby tablicowe to rozwiązanie dzięki któremu możesz stworzyć powierzchnie  przypominająca tablice szkolną. Pozwala ona maluchom wyrazić swoją wyobraźnię i stworzyć unikalne dzieła sztuki. Farby tablicowe to nie tylko pisanie i rysowanie, a także przestrzeń do dzielenia się pomysłami, notatkami czy kreatywnymi projektami.

Farby tablicowe oferują nie tylko beztroskie malowanie, ale także wygodę w przypadku nieudanych projektów. Jedną z fantastycznych cech tych farb jest możliwość łatwego zmywania. W razie potrzeby, gdy projekt nie spełnia oczekiwań lub gdy chcesz stworzyć coś nowego, możesz bez trudu zmyć farbę tablicową ze ściany. Wystarczy użyć wilgotnej gąbki lub miękkiej szmatki, aby powierzchnia wróciła do pierwotnego stanu.