Kleje

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Cechy i zalety Klei montażowych

Kleje montażowe są niezwykle istotne z wielu powodów. Pozwalają efektywnie łączyć różne rodzaje materiałów, takie jak drewno, metal, szkło, ceramika czy tworzywa sztuczne, tworząc trwałe i wytrzymałe połączenia. Co więcej, zapewniają szybkość i łatwość użycia, w przeciwieństwie do innych metod nie wymagają użycia kołków i wkrętów do montażu.

 

Mocny klej stolarski do drewna i mebli

Łączenie drewnianych elementów podczas produkcji mebli musi zostać wykonane solidnie, ponieważ wpływa to na solidność całej drewnianej konstrukcji. Korzystanie z klei do drewna podczas spajania drewnianych części pozwala nam łączenie miękkiego drewna jak i twardego, drewna z plastikiem. Przykładowo do mocowania listew przypodłogowych mdf warto zastosować klej montażowy mamut glue.

Kleje pozwalają na elastyczne połączenia, co ma znaczenie w przypadku materiałów poddawanych ruchom, drganiom czy rozszerzaniu się i kurczeniu, co sprawia, że kleje są idealne do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, gdzie trwałość i elastyczność połączeń są kluczowe.

W kategorii produktów  kleje znajdziesz: kleje montażowe, kleje epoksydowe, kleje poliuretanowe czy kleje szybko-łączące. Wybierając klej zależy nam na skutecznym połączeniu. Jaki klej montażowy wybrać?