Taśmy łączeniowe i narożnikowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Taśmy amerykańskie do wzmacniania łączeń GK i nie tylko

Znajdź wysokiej jakości taśmy łączeniowe i narożnikowe w sklepie internetowym SMB Kolor. Nasza oferta obejmuje różnorodne produkty, w tym popularne taśmy amerykańskie od znanych producentów takich jak Tuff Tape.

Nasze taśmy amerykańskie charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, trwałością i elastycznością. Dzięki doskonałej przyczepności do różnych powierzchni, taśmy amerykańskie są idealne do łączenia i wzmacniania różnych materiałów, m.in. płyt kartonowo-gipsowych. Pozwalają na łatwe przenikanie masy szpachlowej, a po wyschnięciu są niewidoczne jednocześnie znacznie wzmacniając konstrukcję.

Narożniki sufitów podwieszanych, czy płyty karton-gips w suficie podwieszanym zyskują znacznie większą wytrzymałość na pęknięcia – o które nietrudno, gdyż budynki mają tendencję do “pracowania” podczas którego słabe łączenia się poddają, a my zostajemy z dużą rysą na suficie.

Jeśli pojawiło Ci się już pęknięcie to taśma amerykańska jest idealna do zabezpieczenia takich miejsc i wyprowadzenia go na nowo.

Testy pokazują, że dobra masa szpachlowa z taśmą amerykańską to najlepsze zabezpieczenie łączeń wytrzymujące dziesiątki kilogramów naprężeń.

Taśmy Tuff-Tape

Tuff-tape to jedna z najpopularniejszych marek taśm amerykańskich na rynku. Oferujemy szeroki wybór taśm amerykańskich Tuff Tape w różnych długościach, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz taśmy do montażu, wzmocnienia struktury czy ochrony powierzchni, nasze taśmy amerykańskie Tuff Tape są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności.