DULUX EASYCARE KUCHNIA ŁAZIENKA 2,5L BIAŁA SATYNOWA

5 w magazynie

DULUX EASYCARE KUCHNIA ŁAZIENKA 2,5L BIAŁA SATYNOWA

KOD: 002671

Cena: 86,22 

Dostępny w sklepie
Cena za litr:  34.49 zł
szybka dostawa
Szybka dostawa i zwrot!
zamow telefonicznie
Zamów telefonicznie +48 510 216 698

Dulux EasyCare Kuchnia Łazienka

Dulux EasyCare Kuchnia i Łazienka to głęboko matowa lub satynowa farba wewnętrzna do malowania kuchni lub łazienki o rewolucyjnych właściwościach hydrofobowych. Dzięki specjalnym właściwościom powłoki, farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni.

Dzięki specjalnym właściwościom powłoki, farba odpycha wodę oraz wszelkie płynne zabrudzenia, nie pozwalając im przeniknąć w głąb powierzchni. Powłoka zachowuje wyjątkową odporność na tłuste plamy, które można usunąć z powierzchni powłoki bez jej uszkodzenia. W pomieszczeniach o słabej wentylacji, gdzie jest podwyższone zawilgocenie, farba tworzy powłoki odporne na działanie grzybów pleśniowych.

KOLORYSTYKA

Kolory wyświetlane na stronie maksymalnie wiernie odtwarzają właściwe odcienie. Nie możemy jednak zagwarantować dokładnego odwzorowania, kolory mogą się różnić w zależności od ustawień i rozdzielczości ekranu.

Dane techniczne:

  • Wydajność: 14m2/L przy jednej warstwie
  • Ilość warstw: 2
  • Czas schnięcia: 2h
  • Druga warstwa: 2h
  • Efekt wykończenia: satyna
  • Nakładanie: wałek

Czym malować:

Najlepszy efekt uzyskasz, stosując wałki z wełny owczej lub wałki sznurkowe o długości runa 10-18 mm. Przed malowaniem farbę dokładnie wymieszaj. Nie rozcieńczaj emulsji. Nakładaj 2 warstwy w odstępie 2 godzin. Stosuj w temperaturze pomiędzy +10°C, a +28°C i wilgotności względnej powietrza poniżej 80%.

Wskazówki dotyczące aplikacji:

Powierzchnie powinny być zwarte, jednolite, czyste i suche. Powłoki farb wapiennych, klejowych oraz słabo przyczepnych całkowicie usuń z podłoża, a następnie powierzchnie przemyj wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostaw do wyschnięcia. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie. Podłoża wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona malować bez gruntowania.

Mycie:

Po zakończeniu malowania zaleca się usunąć jak największą ilość farby, a następnie umyć czystą wodą.

Przechowywanie:

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.